ANNDAR  501 532 872       zarzadzanienajmem@op.pl

Zarządzanie najmem

Jesteśmy  firmą działająca od wielu lat na Polskim rynku , obejmującą szeroki wachlarz usług. Jedną z naszych specjalizacji jest długoterminowe zarządzanie najmem mieszkań, domów, apartamentów i lokali użytkowych w imieniu właściciela.

 

Celem usługi jest sprawić, by powierzone nam w zarządzanie nieruchomości pracowały na siebie bezpiecznie przez 12 miesięcy, a rola Właściciela nieruchomości w całym procesie najmu, była sprowadzona do sprawdzenia przelewu na koncie.

 

Naszym Klientom zapewniamy utrzymanie nieruchomości w dobrym stanie technicznym, kompleksową usługę zarządzania najmem, która obejmuje wszystkie aspekty gospodarowania wynajmowaną nieruchomością, między innymi przejęcie od właścicieli całość zadań związanych ze znalezieniem najemcy oraz wynajem i bieżącą obsługę mieszkania i najemcy, optymalizację kosztów, kontrole i decyzyjność - właściciel jest na bieżąco informowany o wszystkich naszych działaniach, zatwierdza koszty napraw czy warunki umowy najmu.

 

Oferujemy korzystne warunki umowy, zapewniające pełne bezpieczeństwo obu stron transakcji.

Zakres naszych usług objętych umową,  ustalany jest indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań właściciela nieruchomości.

 

Naszym Klientom udostępniamy na życzenie nasz wzór umowy najmu ze wszystkimi niezbędnymi klauzulami zabezpieczającymi interesy właściciela oraz chroniącymi najemce zgodnie z obowiązującym prawem.

 

Usługa zarządzania dedykowana jest Właścicielom nieruchomości przeznaczonych pod wynajem, znajdujących się na terenie Warszawy i okolic, Właścicielom bardzo zajętym, zamieszkującym poza Warszawą i zagranicą oraz Inwestorom posiadającym nieruchomości pod wynajem. Wszystkie czynności są wykonywane w imieniu Właściciela, oszczędzając czas i pieniądze.

 

Zadzwoń do nas:

+48 501 532 872

 

E-mail:

biurowarszawa@onet.pl

zarzadzanienajmem@op.pl

Skontaktuj się 

E-mail
Telefon
Pytanie
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Question send - thank you
Please fill all the required fields
Kontakt
Cennik

             ANNDAR     

Zarządzanie Najmem

       Pośrednictwo 

Zarządzanie najmem

Więcej o nas